Psycholog Poznań

mgr Adam Zajączkowski

Pracuję z nastolatkami pow. 12 r.ż. i z osodami dorosłymi.

Moja misja

Filozofia terapii

Priorytety

Motto

Psychologia to dla mnie

Jaki film polecam młodym klientom

Edukacja i szkolenia

Opinie

Przez 9 miesięcy chodzenia na terapię zrobiłem bardzo duży postęp w rozumieniu swoich emocji. Nie był to proces łatwy i włożyłem w niego sporo wysiłku. Pan Adam wzbudza zaufanie i umie w odpowiedni sposób motywować do omawiania problemów.

Bardzo konkretny, przychylny i zaangażowany terapeuta. Polecam.

Trafiłam na terapię do Pana Adama z polecenia. Pracując w branży medycznej na co dzień, wiem jak trudno o naprawdę dobrych specjalistów. Zaufałam dobrym opiniom, których zasięgnęłam wcześniej i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Zdecydowałam się na terapię psychodynamiczną. To długa trudna droga, ale z potwierdzonymi efektami na całe życie. Altea to zdecydowanie dobre miejsce jeśli szukamy trwałej zmiany, a nie tylko “głaskania po głowie” przez kolejnego miłego psychologa.. Uważam że warto się zmobilizować i zainwestować czas i środki na taką terapię. Szukałam przede wszystkim terapeuty skutecznego i takiego znalazłam. Polecam!

Współpracuję z Panem Adamem od ponad pół roku. Korzystałam wcześniej z pomocy innej terapeutki i mając porównanie wiem, że zmiana terapeuty to był strzał w dziesiątkę. pan Adam jest bardzo dobrym specjalistą.- przeprowadził skrupulatny wywiad podczas trzech spotkań, a nie w ciągu kilku minut. Pamięta każdy szczegół z wcześniejszych sesji., jest zaangażowany w trakcie spotkań. Pomimo iz jestem kobietą, nie odczuwam żadnego skrępowania czy blokady w trakcie terapii. Widze efekty naszej współpracy, zreszta nie tylko ja, ale też moi najbliżsi. Moje lęki, emocje i uczucia zaczęły mieć nazwy, definicje i kształty. Co bardzo pomaga mi w zwykłej codzienności. Dziękuję!